O nas

Biżuteria tworzona z miłości do Natury

From Nature With Love to ręcznie tworzona biżuteria artystyczna, w której piękno natury zostaje utrwalone i przeniesione w nowy wymiar jako Sztuka użytkowa.

Prawdziwe kwiaty, zbierane w różnych krajach zostają zcalone z pradawnym bursztynem bałtyckim, kamieniami półszlachetnymi oraz surowymi minerałami za pomocą autorskiej metody. Jest to długotrwały i bardzo pracochłonny proces, dzięki któremu uzyskany efekt jest niepowtarzalny i jedyny w swoim rodzaju.

Charakterystyczną cechą biżuterii From Nature With Love  jest wyrazista forma z kontrastującymi barwami oraz nietypowymi połączeniami naturalnych elementów i wysokiej jakości materiałów. Każda kolekcja różni się od poprzedniej i jest bezustannie ulepszana oraz modyfikowana. 

Kamienie naturalne

Poza biżuterią artystyczną nasza firma ma w ofercie również biżuterię damską i męską z kamieni szlachetnych i półszlachetnych, bursztynu bałtyckiego oraz naturalnych pereł hodowanych. Na wyroby z bursztynu posiadamy certyfikat Krajowej Izby Gospodarczej Bursztynu.
Aktualna oferta dostępna jest stacjonarnie na giełdach minerałów i biżuterii w całym kraju oraz online na naszym fanpage’u From Nature With Love PL.  W zakładce WYDARZENIA znajduje się terminarz do końca 2023 roku.
Obserwuj nas w mediach społecznościowych aby być na bieżąco ze wszystkimi nowościami!

Biżuteria artystyczna w Twoim sklepie

Jeśli chcesz zaoferować Klientom bardzo unikatowy produkt w swoim sklepie lub galerii,
postaw na niepowtarzalną biżuterię artystyczną.
Skontaktuj się z nami po więcej szczegółów.

Scroll to Top